cze 17

Kwaterka przedobozowa

Moi Drodzy!

Nastąpiła zmiana piątkowego (23.06.2017) wyjazdu na kwaterkę przedobozową - spotykamy się pod hufcem o 16.00, jeżeli ktoś jest chętny to proszę o taką informację.

Druga ekipa wyjeżdża w sobotę  - zbiórka pod hufcem o godzinie 8.00. Wyżywienie jest zapewnione.

Potrzebujemy chętne osoby na kwaterkę obozową (instruktorki służbowe, zespół kwatermistrzowski) w terminach:

13.07.- 31.07 - II turnus

07.08-22.08- III turnus.

Chętne osoby proszę o informację do końca czerwca.

Czuwaj!

phm. Agnieszka Zimna