cze 17

Rozdanie nagród

Czuwaj!

Podczas wczorajszego ogniska w Ligocie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa jednostek za rok harcerski 2016/2017.

Kwalifikacja przedstawia się w następujący sposób:

I MIEJSCE - TYTUŁ ZŁOTEJ GROMADY otrzymała 30 Gromada Zuchowa "Płomyczki Radości"

II MIEJSCE - TYTUŁ SREBRNEJ GROMADY otrzymała 8 Gromada Zuchowa "Dzielni jaskiniowcy

III MIEJSCE - TYTUŁ BRĄZOWEJ GROMADY otrzymała 26 Pszczyńska Gromada Zuchowa "Dzicy Indianie"

I MIEJSCE - TYTUŁ ZŁOTEJ DRUŻYNY otrzymała 1 Środowiskowa Drużyna Harcerzy Starszych im. Wydzielonej Organizacji Dywersyjnej Armii Krajowej "Wachlarz"

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Zachęcamy do dalszego udziału we współzawodnictwie, a pozostałe jednostki do włączenia się :) Meldunki przesyłacie za okres: czerwiec 2017 do maj 2018.

Autor: pwd. Magdalena Stawowczyk
Źródło: zespół