cze 17

Kalendarz programowy

Czuwaj!

Pracowity rok za nami, kolejny przed nami! Poprzedni przyniósł wiele zmian, więc z pozytywną energią planujemy program na nowy rok :)

Kalendarz programowy na rok harcerski 2017/2018 ma już swój zarys. Umieszczono w nim propozycje z ogniska w Ligocie oraz kilka propozycji z Referatu Zuchowego Chorągwi Śląskiej.

Jeśli macie jakieś pomysły, chcielibyście wziąć udział w organizacji imprezy lub coś stworzyć - czekam na propozycje do 10 sierpnia na adres mailowy magdalena.stawowczyk@zhp.net.pl.

Kalendarz dostępny >>tutaj<<.

Autor: pwd. Magdalena Stawowczyk