FaniMani

Druhno, Druhu! Drodzy rodzice! Przyjaciele harcerstwa!

Czy robicie czasem zakupy w sklepach internetowych? Może Twoi znajomi, ktoś z rodziny dokonuje w ten sposób zakupów? Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to się nie zastanawiaj i wesprzyj działalność Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice!

Sprawa jest bardzo prosta... nic Was to nie kosztuje! Z Waszego portfela nie trafi do nas ani jedna złotówka (nie przelewacie żadnych beniędzy bezpośrednio na nasz hufiec). Po prostu dokonujecie zakupów przez internet, a  odpowiedni procent od wykonanych zakupów przekaże nam serwis FaniMani! Poniżej krótko i treściwie.

A jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie sami. Poniżej krótki film o tym, jak wygląda wspieranie przez kupowanie dzięki FaniMani.

Wystarcz zatem kliknąć w poniższy link, następnie przycisk „Wspieram”, kupujesz co chcesz w jednym z 550 sklepów, a zarazem wspierasz nasz hufiec.

A o to nasz profil w serwisie FaniMani - tutaj. Możecie także wejść bezpośrednio do serwisu FaniMani i poprzez wyszukiwarkę organizacji odnaleźć nas w serwisie. Co ważne, nie musicie zakładać tam konta!

Przy najbliższej okazji skorzystacie z tej usługi i dorzućcie swój grosik do naszej skarbonki. Pytania? Sugestie? Coś jest niejasne? Prosimy o kontakt z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Już dzisiaj dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i pomoc!

CZUWAJ!

Zuchy, harcerze, instruktorzy i seniorzy
Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice