zhp.net.pl

Każdy może mieć konto w zhp.net.pl! Związek Harcerstwa Polskiego daje możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu Microsoft Office 365 każdemu członkowi organizacji.

Microsoft Office 365 to zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do współpracy i komunikacji, dostępny w chmurze internetowej. Harcerze, którzy chcą mieć konto w zhp.net.pl otrzymają pakiet usług zawierających pocztę elektroniczną, współdzielone kalendarze, wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje, przestrzeń na dysku wirtualnym oraz dostęp do internetowych wersji aplikacji pakietu biurowego – Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dzięki zastosowaniu technologii chmury internetowej dostęp do wszystkich funkcji pakietu będzie dostępny z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Prowadzisz gromadę, drużynę, krąg lub klub? Chcesz się w pełni identyfikować z naszą organizacją? Dbasz o spójny wizerunek naszej organizacji? Nie zwlekaj i dołącz do grona posiadaczy konta w domenie zhp.net.pl!

Wiesz, że Chorągiew Śląska, a w tym także nasz hufiec korzysta z usługi Office 365? To nowoczesność, przejrzystość i jasność przekazu. To także pełen pakiet usług Office! Dostęp do internetowej chmury  One Drive!

A teraz pomyśl! Czy nie fajnie byłoby mieć konto w domenie zhp.net.pl? Tym samym identyfikować się z wszystkimi członkami Związku Harcerstwa Polskiego! Nie zwlekaj i już dziś załóż swoje i czerp z tego korzyści!

Kliknij w poniższą grafikę i załóż konto w Office 365!

Na koniec Druhno/Druhu mamy do Ciebie wielką prośbę! Masz już konto w domenie zhp.net.pl? A może właśnie je założyłeś? Poinformuj nas o tym! My jako Zespół Promocji i Informacji Hufca chcemy wiedzieć kto posiada takie konto i tworzy z nami spójny wizerunek organizacji! Wystarczy, że prześlesz nam taką informację poprzez poniższy formularz podając imię i nazwisko użytkownika, stopień oraz funkcję jaką pełnisz w naszym hufcu! Pomóżcie nam utworzyć bazę członków naszego hufca.

Dane zbieramy wyłącznie na potrzeby badań i wdrażania nowych projektów oraz komunikacji wewnętrznej Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice.

Kliknj w poniższą grafikę i przekaż swoje dane Zespołowi Promocji i Informacji Hufca.

Dla użytkowników kont będziemy stropniowo wdrażać projekty i usługi na poziomie hufca!  Stawiamy na nowoczesność!

Dziękujemy za Waszą pomoc i zaangażowanie!

Zespół Promocji i Informacji
Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice