22 czerwca na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach odbyło się uroczyste zakończenie roku harcerskiego kadry czechowickiego Hufca ZHP. W trakcie spotkania stawialiśmy na team building, budując współpracę i wspólnotę naszego środowiska. Była to również doskonała okazja do rozmów, wspólnego śpiewania oraz tradycyjnego ogniska z kiełbaskami.
W wydarzeniu wzięło udział ponad 30 osób! Wspólnie spędzony czas pozwolił nam na chwilę oddechu po miesiącach intensywnej pracy wychowawczej. Pełni nowej energii i zmotywowani do działania patrzymy w przyszłość. Teraz przed nami zasłużony odpoczynek oraz letnia akcja obozowa, na którą czekamy z niecierpliwością!
📸 fot. K. Suchy, W. Polewski / ZHP









