Każdy członek ZHP może mieć konto w OFFICE 365, a tym samym służbową skrzynkę pocztową w domenie zhp.net.pl.

Microsoft Office 365 to zestaw profesjonalnych narzędzi do komunikacji i współpracy. Oferuje dostępność do popularnego edytora tekstowego, arkusza kalkulacyjnego, poczty e-mail i wiele innych przydatnych funkcji, zapewniając integralność i ochronę przetwarzanych danych osobowych. Konto to też jest wymagane podczas korzystania z nowej ewidencji TIPI.

Aby uzyskać takie konto, prosimy o wysłanie wniosku na adres e-mail: ewidencja@czechowice-dziedzice.zhp.pl, a w temacie: AKTYWACJA OFFICE 365. W treści e-mail prosimy zawrzeć: imię, nazwisko oraz numer ewidencji uzyskanego u swojego drużynowego lub administratora hufcowego TIPI.

Alternatywną opcją uzyskania konta w Microsoft Office 365 albo zresetowania hasła jest skorzystanie z formularza dostępnego pod linkiem: tutaj.

Jak już posiadamy konto w zhp.net.pl, to logujemy się poprzez skorzystanie z linku: https://poczta.zhp.pl i możemy się cieszyć z funkcjonalności Microsoft Office 365.

Więcej informacji dla posiadaczy konta w ZHP.PL (np. czechowice-dziedzice@zhp.pl): tutaj.

Więcej informacji dla posiadaczy konta w ZHP.NET.PL (np. prywatne skrzynki pocztowe imie.nazwisko@zhp.net.pl): tutaj.