Obchody Święta Niepodległości – lokalnie

Już od 103. Lat mamy niepodległą Polskę. Czechowickie zuchy oraz czechowiccy harcerze wzięli udział w dzisiejszych gminnych obchodach Święta Niepodległości. Wspólnie z mieszkańcami naszej gminy pokazaliśmy czym jest radosny patriotyzm. Dziękujemy reprezentacjom jednostek:
1 ŚDHS „Wachlarz”
12 GZ „Bajkowe Stworki”
14 Drużyna Harcerska ”Matnia”
17 Drużyna Harcerska Agat
25 DH „Fenix”
30 GZ „Płomyczki Radości”
41 Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”
I Szczep Harcerski „Północ”

W czwartkowy poranek odbyły się powiatowe obchody Święta Niepodległości w Pszczynie. Na uroczystości nie mogło zabraknąć zuchów i harcerzy z II Szczep Harcerski „Chmura” im. hm. Józefa Pukowca w Pszczynie oraz z 4 Harcerska Drużyna Wodna, którzy  świętowali niepodległość w swojej lokalnej ojczyźnie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, pomnik i na świeżym powietrzu

Lokalne obchody Święta Niepodległości odbyły się również w Gmina Goczałkowice-Zdrój  Mimo, że jest to jedno z nowszych środowisk naszego hufca, to podczas uroczystości swoje reprezentacje wystawiły trzy jednostki:

18 Goczałkowicka Grunwaldzka Gromada Zuchowa „Polarne Niedźwiadki”
Próbna Drużyna Harcerska „Szkwał”
28 Goczałkowicka Drużyna Wędrownicza „Imponderabilia”

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Zdjęcia wykonane w Czechowicach oraz w Goczałkowicach zostały wykonane przez rodziców oraz instruktorów naszego Hufca.

Zdjęcia wykonane w Pszczynie pochodzą ze strony Powiatu Pszczyńskiego.