Betlejemskie Światło Pokoju – propozycja programowa

W tym rok, ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19 nie jesteśmy w stanie zorganizować wyjazdu po Betlejemskie Światełko Pokoju w formie biwaku, podczas którego odkrywaliśmy ciekawe miejsca biorąc udział w grze terenowej, śpiewaliśmy przy blasku świec do późnych godzin nocnych, a przede wszystkim odbieraliśmy Betlejemskie Światło Pokoju, aby potem mogło trafić do każdego domu czy instytucji.

Jednak proponujemy żebyście tę magiczną atmosferę stworzyli sami na miejscu! Podczas zbiórek online lub wieczorem przy kominku z kubkiem gorącej herbaty. 

Podejmiecie się wyzwania?

Propozycja programowa, którą dla Was przygotowaliśmy znajduję się tutaj. Zapoznajcie się z zadaniami dla Waszego pionu, zgłaszajcie się i realizujcie zadania!

Więcej informacji dotyczące tegorocznej akcji Betlejemskiego Światła Pokoju znajdziecie natomiast na naszej stronie hufcowej akcji: klik.

Szef sztabu BŚP

pwd. Agnieszka Majewska HR