Zaproszenie dla Instruktorów, Seniorów i Sympatyków Bazy Obozowej w Podlesicach

Drodzy Instruktorzy, Seniorzy, Sympatycy Hufca i Bazy Obozowej w Podlesicach,

już w dniach od 1 lipca do 5 lipca br. na naszej Bazie Obozowej w Podlesicach odbędzie się Zlot z okazji dwóch wyjątkowych Jubileuszy. To właśnie w 2021 roku Hufiec Czechowice – Dziedzice i Baza Obozowa w Podlesicach obchodzą 45 urodziny!

Z tej okazji serdecznie zapraszamy 3 lipca na godz. 15:00 na nasza bazę, gdzie odbędzie się spotkanie instruktorskie, podczas którego będzie można powspominać harcerskie czasy.

Pragniemy również poinformować, że we wrześniu odbędzie się w Czechowicach-Dziedzicach Gala Instruktorska „I nie ma równych”, na którą również serdecznie zapraszamy. O dokładnym terminie będziemy informować.

Więcej informacji można uzyskać u druhny Komendant Marleny Kocur-Radziszewskiej (502 291 506) oraz u druhny Komendant Zlotu Agnieszki Zimnej-Pszczoły (691 815 640).

Do zobaczenia na harcerskim szlaku!