XI Gala Mistrzów Harcerstwa

W dniu 15.10.2021 odbyła się XI Gala Mistrzów Harcerstwa Chorągwi Śląskiej w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Nie mogło też na tym wydarzeniu zabraknąć naszej kadry instruktorskiej.

W kategorii Przedsiębiorczy Skarbnik – Księgowy została nominowana druhna phm. Klaudia Kubik, gdzie pamiątkowy upominek w jej imieniu odbierała druhna Komendant. Gratulujemy druhnie Klaudii nominacji 🙂

List Pochwalny Naczelnika ZHP otrzymała natomiast druhna pwd. Marzena Pawlus. Jest to wyróżnienie dla drużynowego, który może otrzymać tylko jeden raz w życiu.

Naczelnik ZHP wręczał również Honorową Odznakę COVID-19, którą zostali odznaczeniu instruktorzy wyróżniający się w służbie podczas pandemii COVID-19. W naszym hufcu to byli druhna phm. Agnieszka Zimna-Pszczoła oraz druh pwd. Sebastian Markiewicz.

Całość uświetnił występ Harcerskiego Zespołu Artystycznego „SŁONECZNI” im. hm. Edwarda Sośnierza Śląskiej Chorągwi ZHP.