Sukcesy z minionego weekendu

Miniony weekend obfitował w wiele ciekawych wydarzeń, w których brali udział harcerze z naszego Hufca.

Nasi harcerze nie tylko świetnie się bawili podczas tych wydarzeń, podejmując ciekawe wyzwania, ale i też osiągali sukcesy 🙂

Patrol z 17 Drużyny Harcerskiej „Agat” zdobył 1 miejsce podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Harcerzy i Skautów „Warta”.

Próbna Drużyna Harcerzy Starszych „Perseusz” z Piasku spróbowała swoich sił w Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Beskid”, gdzie osiągnęła 3 miejsce w kategorii „Drużyny harcerskie i starszoharcerskie”, natomiast sam drużynowy druh Szymon uzyskał 1 miejsce w kategorii „Soliści”.

27 Pszczyńska Drużyna Harcerzy Starszych „Trop” zdobyła 3 miejsce podczas Rajdu „Harcerskim Tropem”.

Gratulujemy naszym harcerzom i życzymy dalszych samych wspaniałych przygód na harcerskiej drodze 🙂

Źródło zdjęć wykorzystanych w artykule: fanpage Grupy Ratowniczej HKR Pszczyna, fanpage 27 Pszczyńskiej Drużyny Harcerzy Starszych „Trop”, materiały przekazane przez członków Hufca.