Manewry Techniczno-Obronne

W dniach 14-16.10.2022 odbyła się już III edycja Manewrów Techniczno-Obronnych, w której wzięło udział ponad 100 uczestników.

Były to 3 dni wypełnione grą harcerską i zabawą, na których harcerze mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z podstawowych technik harcerskich.

Najlepszym patrolem okazał się „AGAT 1” z 17 Drużyny Harcerskiej „Agat” z naszego Hufca 🙂

Natomiast nocny bieg na orientację wygrał mieszany zespół składający się z druhów z Pszczyny i Skoczowa: druhowie Filip, Igor i Natan.

Wszystkim zwycięzcom i uczestników Manewrów gratulujemy. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku w jeszcze większym gronie 🙂

Wydarzenie to zostało współfinansowane ze środków Miasta Pszczyna w ramach pozyskanej dotacji: „Realizacja zajęć z zakresu turystyki i rekreacji ruchowej w gminie Pszczyna”.