Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej 10h + Samoobrona ESDS

Zapraszamy do udziału w Kursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i Samoobrony ESDS.

Miejsce: 43-200 Pszczyna ul. Katowicka 47, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie.

Termin: 13.01.2023 – 15.01.2023 r

Zakwaterowanie: 13 stycznia 17:30-18:00, zakończenie 15 stycznia 13:00

Zajęcia rozpoczynają się 13 stycznia o 18:00.
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/SsFzJAwHK4opc21K7
——————————-
Koszt: 150 zł – koszt obejmuje szkolenie, nocleg w szkole, ubezpieczenie, zaświadczenie (dla osób, które pozytywnie ukończą cały kurs).

——————————-
Kurs dla osób od 13 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców lub prawnych opiekunów).
Wyżywienie we własnym zakresie.
——————————-
W razie pytań proszę o kontakt:
– 500 867 282 Kinga Witala
Organizatorzy:

– Fundacja K2.
– 27 Pszczyńska Drużyna Harcerzy Starszych TROP.
– Klub Sportów Obronnych im. Szarych Szeregów.
Instruktorzy prowadzący:

Agnieszka Pawlus – ratownik medyczny (uprawnienia państwowe do wykonywania zawodu nr T/20005681/10), instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej. instruktor samoobrony (kubotan, pałka teleskopowa).

Aleksander Pietryka – instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej BLS/AED, instruktor Obrony Cywilnej, instruktor samoobrony (uprawnienia państwowe nr 17679/I/R/2006), instruktor samoobrony E.S.D.S., instruktor walki wręcz, specjalista ds. Bezpieczeństwa Osobistego.

Kinga Witala – instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej BLS/AED, instruktor samoobrony (kubotan).

Więcej informacji o instruktorach:
——————————-
W programie kursu pierwszej pomocy m.in.:
– Aspekty prawne udzielania pierwszej pomocy,
– Ocena miejsca zdarzenia oraz korzystanie ze środków ochrony osobistej.
– Resuscytacja Krążeniowo – Oddechowa (niemowlę, dziecko, osoba dorosła),
– Resuscytacja Krążeniowo – Oddechowa + AED (Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny),
– Pozycja boczna ustalona,
– Padaczka,
– Zawał serca,
– Złamania i zwichnięcia,
– Poważne rany i oparzenia.